Newsletter
Spinki do mankietów klucz wiolinowy srebrny

Spinki do mankietów klucz wiolinowy srebrny

Nr Art.: 1146
Kolor: biały, 13 x 25 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Kategoria: Dla muzyków
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 105 zł
 

Spinki do mankietów klucz wiolinowy srebrny
Dla wszystkich melomanów mamy wskazówkę na spinki do mankietów ze srebrnym kluczem, które zachwycą nie tylko wszystkich aktywnych grających na instrumentach muzycznych, ale także entuzjastów każdego gatunku muzycznego. Projektując te spinki do mankietów zainspirował nas klucz wiolinowy, który jest kluczowy dla notacji większości instrumentów. Jest to bardzo gustowny i elegancki dodatek, który przyjemnie ożywi i odświeży każdy strój towarzyski, a ponadto w przyzwoity sposób trochę zakomunikuje o użytkowniczce. Jest to odpowiedni dodatek na imprezy towarzyskie o mniej lub bardziej formalnym charakterze, koncerty, spotkania biznesowe lub spotkania, a zalecamy noszenie ciemniejszych koszul ze ściągaczami.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.