Newsletter
Spinki do mankietów z magicznym kryształem

Spinki do mankietów z magicznym kryształem

Nr Art.: 1148
Kolor: złoty, 15 x 15 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów z magicznym kryształem
Dla wszystkich, którzy lubią charakterystyczne, nie do pominięcia dodatki, mamy wskazówkę dotyczącą naszych spinek do mankietów Magic Crystal, które należą do bardzo eleganckich, konserwatywnych, majestatycznych akcesoriów odpowiednich dla wszystkich mężczyzn, którzy nie boją się wyróżniać się w każdej sytuacji. Są pomalowane na złoto i mają kwadratowy kształt, głównym motywem jest przeźroczysty kryształ, który osadzony jest na środku korpusu i precyzyjnie wycięty w najdrobniejszych szczegółach. To modny dodatek odpowiedni na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, spotkania biznesowe lub biznesowe, uroczystości, bale i przyjęcia, polecamy łączyć go z koszulami mankietowymi w ciemniejszych kolorach.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.