Newsletter
Spinki do mankietów z rzepem - 1/2Spinki do mankietów z rzepem - 2/2
Spinki do mankietów z rzepem - 1
Spinki do mankietów z rzepem - 2

Spinki do mankietów z rzepem

Nr Art.: 1156
Kolor: stalowy, rozmiar: 20 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 168 zł
 

Spinki do mankietów z rzepem
Spinki do mankietów welocypedu zachwycają na pierwszy rzut oka oryginalnym wykonaniem, ale przede wszystkim charakterystycznym i bardzo autentycznym motywem welocypedu, czyli historyczną wersją roweru, jaką znamy dzisiaj. To naprawdę gustowny i bardzo stylowy dodatek odpowiedni dla każdego, kto nie boi się błyszczeć i celować. Przyjemnie odświeży i ożywi każdy formalny strój i wniesie do niego nutkę historii, vintage i tradycji. Wykonane są w jednolitym srebrnym kolorze, a głównym motywem jest welocyp, przetworzony na bardzo drobne i precyzyjne detale. Polecamy go na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, uroczystości i bale, spotkania biznesowe czy biznesowe, a ich połączenie z ciemniejszymi koszulami mankietowymi jest idealne.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Podobne produkty
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.