Newsletter

Dlaczego nasz sklep?

Dlaczego nasz sklep?

1. Indywidualne podejście do każdego klienta

Nasz sklep sprzedaje spinki do mankietów, inaczej niż wielu innych. Istnieje parę 10x. Oferujemy zawsze 2-3 par. Staramy się oferować mniejszą liczbę spinki do mankietów i mają większe możliwości wyboru. Jeśli potrzebujesz konkretnych spinki do mankietów, prosimy o kontakt na info@spinki-do-mankietow.pl. Postaramy się je zapewnić.

2. Transport na terenie całej Polski GRATIS

Zdecydowaliśmy się zaoferować wysyłka na terenie całego kraju całkowicie za darmo. Możesz pozwolić wysłać przesyłkę - listem poleconym, pobranie  WYSYŁKA i dopłatą.

3. Przy zakupie od 2 pary uzyskać 25% ulgę

Jeśli zarejestrujesz się u nas, otrzymasz 25% zniżki przy zakupie dwóch lub więcej par spinek do mankietów. Ponad połowa naszych klientów skorzystało z tej oferty.

4. Możesz zwrócić towar w ciągu 14 + 14 dni od daty zakupu

Nie byłoby w tym nic niezwykłego. Zgodnie z prawem, musimy zwrócić pieniądze, jeśli zwrotu towaru w ciągu 14 dni. Ale idziemy dalej. Polecamy te 14 dním dodać kolejne 14 dni. Tak więc, jeśli zwrotu towaru w ciągu miesiąca, wrócimy z powrotem pieniądze.

5. Jeśli mamy spinki do mankietów w magazynie, wysyłką je natychmiast

Jeśli jest to możliwe, aby kupić spinki do mankietów, oznacza to, że czas i wysyłką tego samego dnia, lub następnego dnia po złożeniu zamówienia. Staramy się, aby pomieścić ludzi, którzy bardzo szybko muszą spinki do mankietów nie mogą czekać.

6. Nasz sklep posiada również wersję mobilną

Docenią to przede wszystkim młodego pokolenia, a ludzie, którzy poświęcili swój czas podróży. Nasz sklep może być otwarty na urządzeniu mobilnym, a zobaczysz, bardzo ładne zdjęcia. Sklep dopasowuje się do telefonu. Ponad 10% użytkowników używa wersję mobilną.

7. Komunikujemy w weekendy

Jeśli to możliwe, możemy komunikować się w weekendy. Spinki do mankietu nie wahają się, jak pralki czy telewizora. Nie zawsze udaje, ale staramy się to zrobić.

8. Odwiedź nas na portalach społecznościowych

W sieciach społecznościowych, znajdziesz wiadomości i dostatecznie informowani o nowościach. Zostań fanem i bądź aktywny ...