Domu / Dlaczego nasz sklep?

Dlaczego nasz sklep?

1. Indywidualne podejście do każdego klienta

Nasz sklep sprzedaje spinki do mankietów, inaczej niż wielu innych. Istnieje parę 10x. Oferujemy zawsze 2-3 par. Staramy się oferować mniejszą liczbę spinki do mankietów i mają większe możliwości wyboru. Jeśli potrzebujesz konkretnych spinki do mankietów, prosimy o kontakt na info@spinki-do-mankietow.pl. Postaramy się je zapewnić.

2. Możesz zwrócić towar w ciągu 14 + 14 dni od daty zakupu

Nie byłoby w tym nic niezwykłego. Zgodnie z prawem, musimy zwrócić pieniądze, jeśli zwrotu towaru w ciągu 14 dni. Ale idziemy dalej. Polecamy te 14 dním dodać kolejne 14 dni. Tak więc, jeśli zwrotu towaru w ciągu miesiąca, wrócimy z powrotem pieniądze.

3. Jeśli mamy spinki do mankietów w magazynie, wysyłką je natychmiast

Jeśli jest to możliwe, aby kupić spinki do mankietów, oznacza to, że czas i wysyłką tego samego dnia, lub następnego dnia po złożeniu zamówienia. Staramy się, aby pomieścić ludzi, którzy bardzo szybko muszą spinki do mankietów nie mogą czekać.

4. Komunikujemy w weekendy

Jeśli to możliwe, możemy komunikować się w weekendy. Spinki do mankietu nie wahają się, jak pralki czy telewizora. Nie zawsze udaje, ale staramy się to zrobić.

5. Odwiedź nas na portalach społecznościowych

W sieciach społecznościowych, znajdziesz wiadomości i dostatecznie informowani o nowościach. Zostań fanem i bądź aktywny ...