Newsletter
Odmiana kryształu spinki do mankietów - 1/2Odmiana kryształu spinki do mankietów - 2/2
Odmiana kryształu spinki do mankietów - 1
Odmiana kryształu spinki do mankietów - 2

Odmiana kryształu spinki do mankietów

Nr Art.: 1139
Kolor: złoty, wymiary: 16 x 16 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 189 zł
 

Odmiana kryształu spinki do mankietów
Jeśli szukasz charakterystycznego, eleganckiego dodatku, który będzie się wyróżniał w każdej firmie iw każdej sytuacji, ta kryształowa odmiana spinek do mankietów będzie odpowiednim wyborem. To niezwykle elegancki dodatek, który podkreśla znaczenie nie tylko każdego formalnego ubioru, ale także podkreśla osobowość noszącego. Wyraźnie udekorowany i konserwatywny, ostentacyjny dodatek modowy niezawodnie ożywi każdy formalny strój. Same spinki do mankietów są wykonane w kolorze złotym i ozdobione różnymi odmianami kryształów w różnych kolorach. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.