Newsletter
Spinki do mankietów awaryjne

Spinki do mankietów awaryjne

Nr Art.: 1142
Kolor: niebieski, średnica 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów awaryjne
Dla wszystkich, którzy poruszają się w środowisku ratowniczym lub medycznym, są lekarzami, pielęgniarkami lub zajmują inne stanowisko, lub po prostu przygotowują się do imprezy tematycznej z chęcią zabrania odpowiedniego akcesorium, mamy świetną wskazówkę dotyczącą naszych awaryjnych spinek do mankietów, które są gustownym i stylowym dodatkiem , z którym nie zgubisz się w towarzystwie. Mają okrągły kształt i są połączeniem bieli i jasnoniebieskiego, a głównym motywem jest laska Asklepiosa, typowy symbol medycyny i medycyny oraz napis Emergency. Zalecamy noszenie tych spinek do mankietów na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, na spotkania biznesowe lub spotkania. Szczególnie wyróżniają się w zestawieniu z koszulami ze ściągaczami w ciemniejszych kolorach.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.