Newsletter
Spinki do mankietów delikatna elegancja

Spinki do mankietów delikatna elegancja

Nr Art.: 1141
Kolor: srebrny, wymiary: 15 x 15 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów delikatna elegancja
Jeśli szukasz gustownego i eleganckiego modnego dodatku, który zachwyci Cię w każdej sytuacji, te spinki do mankietów, krucha elegancja z pewnością ucieszą wszystkich, którzy cenią połączenie minimalistycznego, prostego wykonania z porządnym srebrnym kolorem i delikatnym zdobieniem w postaci niebieskiego kryształu. To idealny dodatek modowy dla każdego, kto nie boi się wyróżniać się w społeczeństwie. Te spinki do mankietów niezawodnie oświetlają każdą formalną część garderoby i dodają jej świeżej dawki elegancji. Są wykonane ze srebra i ozdobione małym niebieskim kryształem. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.