Newsletter
Spinki do mankietów Domino

Spinki do mankietów Domino

Nr Art.: 1135
Kolor: srebrny, wymiary: 10 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów Domino
Planujesz turniej gier lub wizytę w kasynie? A może po prostu na wieczór z przyjaciółmi lub imprezę towarzyską, na której chcesz zwrócić na siebie uwagę stylowym i gustownym dodatkiem modowym? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią wskazówkę dotyczącą spinki do mankietów z domina, które są bardzo nowoczesnym i ponadczasowym dodatkiem, łączącym znajomy wzór znanej na całym świecie gry z minimalistycznym designem i subtelną, dyskretną obróbką kolorów. Same spinki są wykonane ze srebra, a motywem są dwie płytki domino z tymi samymi numerami. Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o mniej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.