Newsletter
Spinki do mankietów kryształowa piramida

Spinki do mankietów kryształowa piramida

Nr Art.: 1162
Kolor: złoty, wymiary 18 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 189 zł
 

Spinki do mankietów kryształowa piramida
Dla wszystkich wielbicieli nietradycyjnych, ale bardzo charakterystycznych i eleganckich dodatków mamy propozycję naszej kryształowej piramidy Spinki do mankietów, która na pierwszy rzut oka zachwyci nie tylko nietradycyjnym, zróżnicowanym wykonaniem, ale także niecodziennym kształtem i kontrastową kolorystyką. Odpowiedni dla każdego, kto nie może się wyróżnić w żadnej firmie i być zainteresowany. Zdobione są w jednolitym złotym kolorze z motywem małych piramid, uzupełnione delikatną dekoracją z przezroczystych kryształków. Idealny na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, bale, spotkania biznesowe czy spotkania biznesowe. Zalecamy noszenie go z koszulami ze ściągaczami w ciemniejszych kolorach.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.