Newsletter
Spinki do mankietów niebieska triada - 1/2Spinki do mankietów niebieska triada - 2/2
Spinki do mankietów niebieska triada - 1
Spinki do mankietów niebieska triada - 2

Spinki do mankietów niebieska triada

Nr Art.: 1151
Kolor: niebieski, 17 x 17 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów niebieska triada
Dla wszystkich lubiących przyzwoite, delikatne, ale eleganckie modne dodatki mamy propozycję spinki do mankietów Blue Triad, w projektowaniu których postawiliśmy na nietuzinkowy design, nowoczesne wykonanie i ponadczasowy wygląd oraz klasyczne, subtelne zestawienie kolorystyczne. To idealny dodatek dla wszystkich, którzy nie boją się błyszczeć w towarzystwie i chcą rozświetlić swój strój formalny niekonwencjonalnym, modnym dodatkiem, odświeżyć go i podnieść poziom jego elegancji na kolejny poziom. Idealne na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, spotkania biznesowe, spotkania biznesowe, przyjęcia, uroczystości, bale czy wesela i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami z mankietami.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.