Newsletter
Spinki do mankietów srebrna kulka

Spinki do mankietów srebrna kulka

Nr Art.: 1152
Kolor: srebrny, średnica 9 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów srebrna kulka
Często opłaca się postawić na prostotę i minimalizm, zwłaszcza jeśli chodzi o projektowanie modnych dodatków. Jeśli należysz do tych, którzy lubią prostsze wzornictwo, niewyraźne, dyskretne i delikatne modne dodatki, mamy wskazówkę na srebrną kulkę Spinki do mankietów, którą zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy chcą wnieść świeżą dawkę lekkiej i swobodnej elegancji do swojego formalnego stroju, dzięki czemu nikt w firmie tak naprawdę nie będzie za Tobą tęsknił. Odpowiedni dodatek na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, spotkania biznesowe lub spotkania biznesowe, zalecamy noszenie do nich koszul ze ściągaczami w ciemniejszych kolorach, aby jak najlepiej się wyróżniały.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.