Newsletter
Spinki do mankietów w kolorowe paski - 1/2Spinki do mankietów w kolorowe paski - 2/2
Spinki do mankietów w kolorowe paski - 1
Spinki do mankietów w kolorowe paski - 2

Spinki do mankietów w kolorowe paski

Nr Art.: 1132
Kolor: niebieski, wymiary: 12 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów w kolorowe paski
Na pierwszy rzut oka spinki do mankietów w kolorowe paski urzekną swoim nietradycyjnym kształtem, motywem i samym kolorowym wykończeniem. Dzięki temu są bardzo eleganckim i gustownym dodatkiem, który wyróżni się w każdym towarzystwie i przyjemnie ożywi każdy formalny strój. Jeśli nie boisz się przyciągać wyrazistym i stylowym dodatkiem, te spinki do mankietów są stworzone dla Ciebie. Wykonane są w podstawowym srebrnym kolorze, a następujący wzór ma bardzo nieregularny kształt, uzupełniony gamą kolorowych pasków. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Podobne produkty
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.