Newsletter
Spinki do mankietów z fioletową mozaiką

Spinki do mankietów z fioletową mozaiką

Nr Art.: 1147
Kolor: fioletowy, 13 x 23 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów z fioletową mozaiką
Nasze spinki do mankietów Fioletowa Mozaika zachwycą każdego, kto lubi charakterystyczne i oryginalne modne dodatki. Spinki do mankietów należą do bardzo eleganckich dodatków, które gustownie i stylowo ożywią i podkreślą elegancję każdego stroju wizytowego, dodatkowo podkreślą osobowość noszącej je osoby, a dzięki oryginalnemu wzornictwu i kolorystyce zwrócą uwagę w każdej firmie. Są pomalowane na kolor srebrny w połączeniu z fioletowymi kryształami, a kwadratowy wzór tworzą wrażenie mozaiki. Jest odpowiednim dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, wesel, spotkań biznesowych lub spotkań, balów i nie tylko. Zalecamy noszenie jaśniejszych koszul z mankietami, aby pięknie się wyróżniały.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.