Newsletter
Spinki do mankietów z Myszką Miki - 1/2Spinki do mankietów z Myszką Miki - 2/2
Spinki do mankietów z Myszką Miki - 1
Spinki do mankietów z Myszką Miki - 2

Spinki do mankietów z Myszką Miki

Nr Art.: 1136
Kolor: srebrny, wymiary: 18 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 105 zł
 

Spinki do mankietów z Myszką Miki
Z pewnością wszyscy znamy jedną z największych gwiazd wytwórni filmowej Walta Disneya, Myszkę Miki, jedną z najbardziej kultowych postaci w kinie kreskówkowym. Zainspirowaliśmy się nią przy produkcji naszych spinek do mankietów z Myszką Miki, które są stylowym i ponadczasowym dodatkiem, który trafi w każdą sytuację i w każdej firmie dzięki specyficznemu, autentycznemu motywowi, którego nikt nie przeoczy, połączonym z minimalistycznym designem i porządnym srebrnym wykończeniem. Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o mniej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.