Newsletter
Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 1/3Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 2/3Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 3/3
Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 1
Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 2
Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem - 3

Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem

Nr Art.: 1133
Kolor: srebrny, wymiary: 18 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Produkt nie jest dostępny
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł

Spinki do mankietów z żelaznym krzyżem
Dziś krzyż jest jednym z najbardziej znanych i znanych symboli rozpowszechnionych na całym świecie. Może mieć wiele znaczeń, ale najczęściej kojarzy się z religią lub określonymi grupami kulturowymi. Przy produkcji naszych spinek do mankietów inspiracją był krzyż, a nie krzyż chrześcijański, ale zwykły. Pożyczyliśmy ten wzór i zaprojektowaliśmy gustowny i bardzo elegancki dodatek, który przyciągnie uwagę przede wszystkim autentycznym motywem, którego nie można przegapić, a następnie starannym wykonaniem i porządnym srebrnym wykończeniem. Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.