Newsletter
Spinki do mankietów dla kardiologów

Spinki do mankietów dla kardiologów

Nr Art.: 1126
Kolor: czerwony, wymiary: 15 x 23 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów dla kardiologów
Czy pracujesz w służbie zdrowia? Czy Twój zawód jest kardiologiczny lub pracujesz w innej dziedzinie medycyny? A może szukasz po prostu eleganckiego i gustownego dodatku dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby? Tak czy inaczej, z pewnością zainteresują Cię te spinki do mankietów dla kardiologów, które na pierwszy rzut oka urzekną swoim specyficznym motywem, który wyróżni się w każdej sytuacji. Same spinki do mankietów są pomalowane na czerwono, a głównym motywem jest ludzkie serce. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.