Domu / Nowości / Jak prawidłowo zamknąć spinki do mankietów na koszuli

Jak prawidłowo zamknąć spinki do mankietów na koszuli

Spinki do mankietów to nie tylko dodatek do stroju wizytowego. Z pewnością są także symbolem elegancji i tego, że mężczyzna wie, jak się odpowiednio ubrać. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad ich zdobyciem, musisz wiedzieć, jak je prawidłowo włączyć. Oto, co musisz wiedzieć.

Spinki do mankietów są nie tylko uzupełnieniem formalnego zużycia. Z pewnością są symbolem elegancji i tego, że mężczyzna może odpowiednio się ubrać. Jeśli myślisz o ich zakupie, musisz wiedzieć, jak je odpowiednio włączyć. Oto najważniejsza rzecz, którą musisz wiedzieć.

Czy masz odpowiednią koszulę?

Jeśli użycie spinki do mankietów jest dla Ciebie premierą, najprawdopodobniej możesz spodziewać się, że nie masz nawet odpowiedniej koszuli. Dlatego oprócz przycisków również w nie inwestuj. Ten, który ma mankiety na końcu rękawów, które umożliwiają zapięcie za pomocą spinki do mankietów. Popularne są dziś uniwersalne koszule, które można nosić bez guzików. Z zewnątrz Masz na sobie koszulę, a końce rękawów są gotowe do założenia spinki do mankietów. Z której strony je popchnąć?

Zawsze z zewnątrz.

Zapewni to, że przy spuszczonych dłoniach widoczny będzie motyw spinki do mankietów, a jego zapięcie będzie wewnątrz, tj. Obok ciała. Podstawą jest trochę zręczność, ponieważ po raz pierwszy wydaje ci się, że nie jest łatwo wcisnąć przycisk przez oba otwory. Wystarczy trochę praktyki i zobaczysz, że odniesiesz sukces na danym etapie.

Zabezpiecz spinkę do mankietu

Większość przycisków na naszym rynku wykonana jest w tak zwanym „T”. To znaczy z ruchomą częścią. Po prostu przewlecz go przez otwory w mankiecie, a gdy pokrętło znajdzie się na miejscu, obróć ruchomy koniec. To zabezpieczy pokrętło na miejscu. W tym momencie spinki do mankietów są prawidłowo zaczepione i nie ma niebezpieczeństwa, że ​​wypadną z otworu na mankiet.

Nie zapomnij edytować

Zrób to samo z drugim rękawem. Po zakończeniu wymagana jest ostateczna korekta. Ustaw pokrętło we właściwej pozycji, a także wyreguluj rękaw i sam mankiet. Dopiero teraz nadchodzi czas, kiedy założysz kurtkę, sprawdź wszystko jeszcze raz i możesz iść do firmy.