Newsletter
Spinki do mankietów w kolorze czerwonym

Spinki do mankietów w kolorze czerwonym

Nr Art.: 1149
Kolor: czerwony, 18 x 10 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów w kolorze czerwonym
Dla wszystkich, którzy lubią porządne, delikatne dodatki, mamy idealną wskazówkę dotyczącą naszych spinek do mankietów w kolorze czerwonym, która ucieszy wszystkich, którzy szukają modnego dodatku do odświeżenia formalnego stroju. To bardzo delikatny, ale elegancki dodatek, w którym stawiamy na niecodzienny kształt w połączeniu z określonym wzorem i nietradycyjną obróbką kolorystyczną. Gwarantuje ożywienie każdego formalnego stroju i wniesienie do niego świeżej elegancji. Polecamy je nosić na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, spotkania biznesowe, biznesowe czy biznesowe, idealnie sprawdzą się w połączeniu z koszulami mankietowymi w ciemniejszych kolorach.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.