Newsletter
Spinki do mankietów z helikopterem - 1/2Spinki do mankietów z helikopterem - 2/2
Spinki do mankietów z helikopterem - 1
Spinki do mankietów z helikopterem - 2

Spinki do mankietów z helikopterem

Nr Art.: 1134
Kolor: srebrny, wymiary: 28 x 8 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów z helikopterem
Obecnie istnieje wiele różnych środków transportu, a także transport lotniczy stał się bardzo popularnym środkiem transportu, zwłaszcza wśród zamożniejszych mieszkańców. Niezależnie od tego, jakie znaczenie ma dla Ciebie temat helikoptera, zainspirowaliśmy się nim podczas projektowania naszych spinki do mankietów do helikoptera, które z pewnością ucieszą Cię, jeśli jesteś fanem tego pojazdu. To nowoczesny, bardzo ponadczasowy dodatek, który przyciągnie uwagę każdej firmy dzięki charakterystycznemu, autentycznemu motywowi, połączonemu z porządną srebrną obróbką i precyzyjnymi detalami. Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o mniej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Podobne produkty
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.