Newsletter
Spinki do mankietów w niebieskie paski - 1/2Spinki do mankietów w niebieskie paski - 2/2
Spinki do mankietów w niebieskie paski - 1
Spinki do mankietów w niebieskie paski - 2

Spinki do mankietów w niebieskie paski

Nr Art.: 1144
Kolor: niebieski, 14 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Produkt nie jest dostępny
251 zł

Spinki do mankietów w niebieskie paski
Dla wszystkich lubiących porządne i eleganckie produkty polecamy Spinki do Mankietów w niebieskie paski, które są odpowiednie dla wszystkich, którzy nie boją się błyszczeć w firmie. To bardzo delikatny, dyskretny dodatek, który przyjemnie ożywi każdy formalny strój, dodając mu lekkości, świeżości i elegancji. Rzetelnie przyciągają uwagę w każdej sytuacji i nie umykają spojrzeniu innych firm. Są pomalowane na kolor srebrny, a głównym motywem są dwa niebieskie paski. Idealny na bardziej formalne imprezy towarzyskie, wesela, spotkania biznesowe lub spotkania biznesowe. Zalecamy łączenie z koszulami ze ściągaczami w ciemniejszych kolorach.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Podobne produkty
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.