Newsletter
Spinki do mankietów Shiva - 1/2Spinki do mankietów Shiva - 2/2
Spinki do mankietów Shiva - 1
Spinki do mankietów Shiva - 2

Spinki do mankietów Shiva

Nr Art.: 1143
Kolor: srebrny, 14 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów Shiva
Jeśli jesteś zwolennikiem wschodnich religii, a konkretnie hinduizmu, z pewnością docenisz te spinki do mankietów Shiva, w projektowaniu których zainspirował nas jeden z czołowych bogów tej religii, którym jest Bóg Shiva. To bardzo konserwatywny, majestatyczny dodatek, który przyjemnie podkreśli i podkreśli każdy strój formalny. Same spinki do mankietów wykonane są w jednolitym srebrnym kolorze, a motywem przewodnim jest wspomniana już Shiva. Idealnie nadają się na imprezy towarzyskie o bardziej poważnym charakterze i zalecamy noszenie ich z koszulami ze ściągaczami w ciemniejszych kolorach.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.