Newsletter
Spinki do mankietów z pingwinem - 1/3Spinki do mankietów z pingwinem - 2/3Spinki do mankietów z pingwinem - 3/3
Spinki do mankietów z pingwinem - 1
Spinki do mankietów z pingwinem - 2
Spinki do mankietów z pingwinem - 3

Spinki do mankietów z pingwinem

Nr Art.: 1161
Kolor: czarny, wymiary 16 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów z pingwinem
Pingwin to jedno z najbardziej znanych zwierząt polarnych, często bardzo popularne jako symbol bystrości i niewinności, a także żartobliwości i dowcipu. Zdecydowaliśmy się skorzystać z tej kolekcji i zainspirowaliśmy się nią przy projektowaniu naszych spinki do mankietów Penguin, które są odpowiednie dla każdego, kto nie może zabłysnąć w społeczeństwie i zaimponować eleganckim, nietradycyjnym dodatkiem, który zwróci uwagę dzięki autentycznemu i specyficznemu motywowi. Wykonane są z jednolitego srebrnego koloru, a pingwin jest czarno-biały. Idealne na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, uroczystości, imprezy, przyjęcia i zalecamy noszenie jaśniejszych koszul z mankietami.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.