Newsletter
Spinki do mankietów z jeleniem - 1/2Spinki do mankietów z jeleniem - 2/2
Spinki do mankietów z jeleniem - 1
Spinki do mankietów z jeleniem - 2

Spinki do mankietów z jeleniem

Nr Art.: 1123
Kolor: brązowy, wymiary: 20 x20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów z jeleniem

Jeśli jesteś myśliwym lub po prostu miłośnikiem dzikiej przyrody, lub po prostu szukasz gustownego i stylowego dodatku modowego dla siebie lub jako prezent dla ukochanej osoby, z pewnością docenisz nasze spinki do mankietów Jelenie, inspirowane jednym z najpiękniejszych leśnych zwierząt wszechczasów, czyli jeleń. To zwierzę jest głównym wzorem do naśladowania, który przyciągnie uwagę w każdym społeczeństwie. To bardzo gustowny i stylowy dodatek, który przyjemnie odświeży i ożywi każdą formalną kreację oraz doda jej swobodnej elegancji. Same spinki są wykonane w jednolitym srebrnym kolorze, a motyw przewodni to głowa jelenia. Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o mniej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.