Newsletter
Spinki do mankietów Star Wars Yoda

Spinki do mankietów Star Wars Yoda

Nr Art.: 1138
Kolor: zielony, wymiary: 25 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów Star Wars Yoda
Gwiezdne wojny to jedna z najbardziej znanych sag filmowych na świecie, która przez lata zdobyła miliony fanów na całym świecie. Zainspirowała nas ta kultowa saga filmowa, projektując nasze spinki do mankietów Yoda z Gwiezdnych Wojen, w których zainspirowała nas jedna z najważniejszych postaci w całej filmowej sadze, Mistrz Yoda. To stylowy i ponadczasowy dodatek, który przyjemnie ożywi każdy formalny strój, dodając mu lekkości i swobody. Same spinki do mankietów są wykonane ze srebra, a głównym motywem jest głowa Yody. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o mniej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.