Newsletter
Spinki do mankietów ze stali byka

Spinki do mankietów ze stali byka

Nr Art.: 1131
Kolor: srebrny, wymiary: 8 x 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów ze stali byka
Jeśli szukasz eleganckiego i stylowego modnego dodatku, mamy dla Ciebie propozycję spinki do mankietów ze stali bydlęcej, które zachwycą prostym wykonaniem połączonym z charakterystycznym, autentycznym motywem. Byk jako taki może mieć dla każdego inne znaczenie, niektórzy mogą go postrzegać jako swój znak zodiaku. Bez względu na powód, dla którego bierzesz symbol byka jako swój własny, z pewnością nie ma lepszego sposobu na wyrażenie siebie niż poprzez ten stylowy dodatek. Same spinki są wykonane w jednolitym srebrnym kolorze, a głównym motywem jest byk, wykonany w bardzo drobnych szczegółach. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.