Newsletter
1292/5000 Spinki do mankietów w zegarku z wzorem

1292/5000 Spinki do mankietów w zegarku z wzorem

Nr Art.: 1130
Kolor: stalowy, rozmiar: średnica 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Producent: Knoflickarna.CZ
Produkt nie jest dostępny
314 zł

1292/5000 Spinki do mankietów w zegarku z wzorem
Jeśli jesteś fanem charakterystycznych akcesoriów modowych, które spodobają się każdej firmie, mamy wskazówkę na ten mechanizm zegarkowy Spinki do mankietów z wzorem, który urzeka od pierwszego wejrzenia dzięki eleganckiemu, ponadczasowemu designowi w połączeniu z tradycyjnym i konserwatywnym motywem ruchu zegarka. Jest to bardzo elegancki i szczegółowy dodatek, który ożywia każdy strój formalny i podkreśla poziom jego elegancji. Same spinki do mankietów są wykonane ze stali w kolorze, a motyw przewodni w postaci mechanizmu zegarowego przetworzonego w najdrobniejsze detale. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
DETAILS_WATCHDOG

DETAILS_WATCHDOGMESSAGE

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.