Newsletter
Spinki do mankietów w kolorze złotym

Spinki do mankietów w kolorze złotym

Nr Art.: 1153
Kolor: złoty, wymiary: 15 x 15 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów w kolorze złotym
Jeśli wolisz złoty kolor niż srebrny, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę dotyczącą naszych spinki do mankietów w kolorze złotym, dla których zainspirował nas prosty motyw i wzór w połączeniu ze złotym kolorem. To bardzo gustowny, stylowy i elegancki dodatek, który ożywi każdy formalny strój i wprowadzi do niego konserwatywną, ugruntowaną elegancję, dzięki której nikt w firmie nie będzie za Tobą tęsknił. Są wykonane ze złota i mają kwadratowy kształt. Motyw główny to kropka z korpusu w domyślnym złotym kolorze. Idealne na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, spotkania biznesowe czy spotkania biznesowe, a polecamy je łączyć z koszulami mankietowymi w ciemniejszych kolorach, zwłaszcza czarnych, pięknie się wyróżniają.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.