Newsletter
Spinki do mankietów kardiologicznych serce

Spinki do mankietów kardiologicznych serce

Nr Art.: 1127
Kolor: złoty, wymiary: 15 x 23 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Niski stan magazynowy!
251 zł
 

Spinki do mankietów kardiologicznych serce
Dla pasjonatów medycyny, służby zdrowia i podobnych dziedzin mamy wskazówkę dotyczącą idealnego modnego dodatku, jakim są spinki do mankietów dla kardiologii, które są oryginalnym, stylowym i gustownym dodatkiem, który przyciąga od pierwszego wejrzenia przede wszystkim dzięki połączeniu charakterystycznego motywu, którego nie można przegapić i oryginalnego zestawienia kolorów. Same spinki do mankietów wykonane są w jednolitym złotym kolorze, a główny motyw w postaci ludzkiego serca, które jest przetwarzane w najdrobniejsze szczegóły.

Jest to idealny dodatek na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub eventy, eventy, uroczystości lub przyjęcia i zalecamy noszenie ich z ciemniejszymi mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.