Newsletter
Spinki do mankietów Ctrl + ESC

Spinki do mankietów Ctrl + ESC

Nr Art.: 1157
Kolor: czarny, wymiary: 20 x 12 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł
 

Spinki do mankietów Ctrl + ESC
Jeśli jesteś entuzjastą komputerów, technologii komputerowych, a może zarabiasz na życie w branży IT, z pewnością zainteresują Cię nasze Spinki do mankietów Ctrl ESC, do których zainspirowała nas klawiatura komputerowa, a konkretnie te dwa bardzo używane klawisze. To bardzo gustowny i niezobowiązująco elegancki dodatek, który łączy w sobie specyficzny, autentyczny motyw z niezwykłą kolorystyką. Odpowiedni dla każdego, kto nie boi się doskonałości. Drukowane są w kolorze czarnym, a napisy poszczególnych kluczy w kolorze srebrnym. Idealne na imprezy towarzyskie o mniej formalnym charakterze, imprezy tematyczne, bale lub przyjęcia, zalecamy połączenie z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.