Newsletter
Spinki do mankietów herb z kryształem - 1/2Spinki do mankietów herb z kryształem - 2/2
Spinki do mankietów herb z kryształem - 1
Spinki do mankietów herb z kryształem - 2

Spinki do mankietów herb z kryształem

Nr Art.: 1150
Kolor: czarny, 20 x 15 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów herb z kryształem
Jeśli należysz do grona osób, które od modnych dodatków wolą zdecydowaną elegancję, nasze spinki z herbem z kryształem będą dla Ciebie idealnym wyborem. To bardzo gustowny i elegancki dodatek modowy, w którym postawiliśmy na oryginalny kształt i nietuzinkowe wykonanie w połączeniu z nietradycyjnym zdobieniem i klasyczną, konserwatywną kolorystyką. Odpowiedni dodatek dla wszystkich, którzy nie boją się wyróżniać się w społeczeństwie i przyciągać uwagę dodatkiem, który ożywia każdy formalny strój i podnosi jego poziom elegancji na wyższy poziom. Nadaje się na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, spotkania biznesowe lub negocjacje, zalecamy noszenie jaśniejszych koszul z mankietami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Podobne produkty
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.