Newsletter
Spinki do mankietów prostokąt czarne

Spinki do mankietów prostokąt czarne

Nr Art.: 1159
Kolor: czarny, wymiary 18 x 12 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów prostokąt czarne
Dla wszystkich entuzjastów i fanów prostych akcesoriów modowych mamy świetną wskazówkę dotyczącą naszego czarnego prostokąta Spinki do mankietów, zaprojektowanego z minimalizmem i prostymi wzorami, i stawiamy na połączenie ponadczasowego designu z nowoczesnym wykonaniem. Paradoksalnie, ich prostota kolorystyczna gwarantuje, że nikt w firmie ich nie przeoczy, co czyni je bardzo eleganckim dodatkiem, który ożywi każdy formalny strój. Idealne na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, spotkania biznesowe lub spotkania biznesowe i polecamy je nosić z jaśniejszymi koszulami mankietowymi.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.