Newsletter
Spinki do mankietów klucz wiolinowy czarne

Spinki do mankietów klucz wiolinowy czarne

Nr Art.: 1146
Kolor: czarny, 13 x 25 mm. Napisz pytania na info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Producent: Knoflickarna.CZ
Produkt nie jest dostępny
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 147 zł

Spinki do mankietów klucz wiolinowy czarne
Dla wszystkich melomanów mamy wskazówkę dotyczącą naszych spinek do mankietów wiolinowy czarny, które zachwycą nie tylko wszystkich aktywnych graczy na instrumentach muzycznych, ale także entuzjastów każdego gatunku muzycznego. Projektując te spinki do mankietów inspirowaliśmy się kluczem wiolinowym, który jest kluczowy dla notacji większości instrumentów. Jest to bardzo gustowny i elegancki dodatek, który przyjemnie rozjaśni i odświeży każdy towarzyski strój, a dodatkowo w przyzwoity sposób zakomunikuje trochę o użytkowniku. Jest odpowiednim dodatkiem na imprezy towarzyskie o mniej lub bardziej formalnym charakterze, koncerty, spotkania biznesowe czy spotkania, a zalecamy noszenie ciemniejszych koszul z mankietami.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
DETAILS_WATCHDOG

DETAILS_WATCHDOGMESSAGE

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.