Newsletter
Spinki do mankietów okrągłe w kolorze czarnym

Spinki do mankietów okrągłe w kolorze czarnym

Nr Art.: 1158
Kolor: czarny, średnica 18 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Gotowy do wysyłki
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów okrągłe w kolorze czarnym
Minimalizm i prostota to dziś bardzo popularne tematy, którymi również zainspirowaliśmy się przy projektowaniu naszych spinek do mankietów. Jeśli należysz do pasjonatów prostych, ale gustownych i eleganckich dodatków, z pewnością zainteresują Cię nasze spinki do mankietów Round Black, które zyskają miejsce w każdym miejscu nie tylko dzięki ponadczasowemu wzornictwu i nowoczesnemu wykonaniu, ale paradoksalnie również dzięki prostocie kolorystycznej. Idealny dodatek na imprezy towarzyskie o bardziej formalnym charakterze, wesela, uroczystości, spotkania biznesowe lub spotkania biznesowe, zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami z mankietami.
Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.