Newsletter
Spinki do mankietów z brązowym wzorem - 1/2Spinki do mankietów z brązowym wzorem - 2/2
Spinki do mankietów z brązowym wzorem - 1
Spinki do mankietów z brązowym wzorem - 2

Spinki do mankietów z brązowym wzorem

Nr Art.: 1125
Kolor: brąz, rozmiar: średnica 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
251 zł
 

Spinki do mankietów z brązowym wzorem
Jeśli jesteś fanem tradycyjnych i konserwatywnych dodatków, na pewno przypadną mi do gustu nasze spinki do mankietów w brązowym wzorze, które są idealne dla każdego, kto lubi eleganckie dodatki, które będą błyszczeć w każdym towarzystwie. Te spinki do mankietów zachwycają od pierwszego wejrzenia dzięki starodawnemu, antycznemu wzornictwu, oryginalnemu wzorowi i niekonwencjonalnej kolorystyce. Same spinki do mankietów są okrągłe i wykonane z miedzi. Motywem głównym jest antyczny wzór, symetrycznie osadzony w okrągłej bryle. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.