Newsletter
Spinki do mankietów gałązka oliwna

Spinki do mankietów gałązka oliwna

Nr Art.: 1129
Kolor: złoty, wymiary: 10 x 17 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów gałązka oliwna
Gałązka oliwna jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych, najsłynniejszych i najbardziej znanych symboli na świecie. Może mieć wiele znaczeń i każdy znajdzie w nim swoje. Zainspirowaliśmy się nią przy projektowaniu spinki do mankietów z gałązką oliwną, które są eleganckim i gustownym dodatkiem, które niezawodnie przyciągną uwagę w każdej firmie, głównie dzięki połączeniu pomysłowego, wyrazistego motywu i nietradycyjnej kolorystyki. Same spinki do mankietów są wykonane w kolorze złotym i mają kształt gałązki oliwnej, również w kolorze złotym z czarnymi detalami. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.