Newsletter
Spinki do mankietów samochodu Dodge - 1/3Spinki do mankietów samochodu Dodge - 2/3Spinki do mankietów samochodu Dodge - 3/3
Spinki do mankietów samochodu Dodge - 1
Spinki do mankietów samochodu Dodge - 2
Spinki do mankietów samochodu Dodge - 3

Spinki do mankietów samochodu Dodge

Nr Art.: 1128
Kolor: złoty, wymiary: 20 x 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Niski stan magazynowy!
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł
 

Spinki do mankietów samochodu Dodge
Jeśli jesteś fanem samochodów i innych szybkich pojazdów, z pewnością docenisz nasze spinki do mankietów Dodge, przy których produkcji zainspirowaliśmy się jednym z najsłynniejszych samochodów na świecie, który szczyci się szybkimi i bezpiecznymi samochodami. Jeśli szukasz eleganckiego i stylowego dodatku dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby, te spinki do mankietów to świetny wybór, ponieważ jest to ponadczasowy i bardzo elegancki dodatek, który wyróżni Cię w każdym towarzystwie. Same spinki do mankietów są wykonane w kolorze złotym i mają określony kształt, a motywem głównym jest wygrawerowane logo producenta samochodu. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o mniej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.