Newsletter
Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem - 1/2Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem - 2/2
Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem - 1
Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem - 2

Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem

Nr Art.: 1122
Kolor: złoty, rozmiar: średnica 20 mm. Napisz pytania na adres info@manzetove-knoflicky.eu

Brak ocen.
Knoflickarna.CZ Producent: Knoflickarna.CZ
Produkt nie jest dostępny
Obniżka z 206 zł (Nasza normalna cena.)
teraz tylko 126 zł

Spinki do mankietów zdobione greckim ornamentem
Spinki do mankietów Ozdoba zdobiona grecką ozdobą to odpowiedni dodatek dla wszystkich, którzy nie boją się błyszczeć i wyróżniać się w społeczeństwie. To bardzo elegancki i gustowny dodatek, który zachwyci Cię przede wszystkim oryginalnym designem i kolorową dekoracją. To idealny dodatek dla tych, którzy nie boją się zwracać na siebie uwagi, ponieważ te spinki niezawodnie rozświetlą każdy formalny strój i podniosą jego elegancję na wyższy poziom. Same spinki do mankietów są okrągłe i pomalowane na złoty kolor, główną ozdobą jest połączenie kolorowych kryształów i okrągłego wzoru greckiego krzyża. Jest idealnym dodatkiem do imprez towarzyskich o bardziej formalnym charakterze, spotkań biznesowych lub imprez, wydarzeń, uroczystości lub przyjęć i zalecamy noszenie ich z jaśniejszymi koszulami ze ściągaczami.

Lubisz podobnie skoncentrowane motywy i projekty? Napisz do nas, daj nam znać i podziel się z nami swoją interesującą nas opinią. Cieszymy się z opinii naszych klientów. Dziękuję Ci.

Przy zakupie spinek do mankietów pudełko nie jest zawarte w dostawie. Dlatego zalecamy wybranie dodatkowego pudełka, aby spinki do mankietów czuły się bezpiecznie podczas transportu i dotarły na miejsce.

Spinki do mankietów ze statkiem Wikingów. Te spinki do mankietów są bardzo specyficzne w kształcie starych statków Wikingów. Idealny prezent dla miłośników kultury skandynawskiej. Spinki do mankietów prezentują się efektownie zarówno na spinkach białych, jak i czarnych. Materiał to stal.

Uwaga: spinki do mankietów nie są w pudełku. Jeśli chcesz mieć pudełko, musisz je kupić osobno. Sprawdź naszą ofertę tutaj. Jeśli nie zamawiasz pudełka, wysyłamy spinki do mankietów w torbie ochronnej, aby uniknąć uszkodzenia.

Alert Cenowy

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

captchaCONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH
Czy widziałeś/łaś już … ?
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:
Napisz recenzję produktu
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.